Alavis 5 - pro psy a kočky - 90 tablet

Komplexní kloubní výživa pro psy s obsahem kyseliny hyaluronové. Obsahuje všechny důležité látky, které se běžně vyskytují v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce a umožňuje tak komplexní péči o pohybový aparát. Vhodné pro preventivní podávání.

Skladem následující pracovní den
Kód: 2067
Značka: Alavis
757 Kč –5 % 719 Kč
Kategorie: Psi
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.176 kg
alavis 5 pro psy a kocky 90 tbl
757 Kč –5 %

Podrobný popis:

ALAVIS 5 vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček. ALAVIS 5 obsahuje kombinaci látky MSM a chondroprotektivních látek – glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, kyseliny hyaluronové a kolagenu.

Složení:

  • Glukosamin sulfát – stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů a je základním substrátem pro jejich vznik. Proteoglykany jsou základní stavební složky chrupavky.
  • Chondroitin sulfát – váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Má mírný protizánětlivý účinek.
  • Látka MSM – je organicky vázaná síra, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů.
  • Kyselina hyaluronová – je hlavní součást kloubní synoviální tekutiny. Čím vyšší je koncentrace kyseliny hyaluronové, tím lepší jsou promazávací vlastnosti kloubní tekutiny a dochází k lepší výživě kloubních chrupavek.
  • Kolagen II. typu – je hlavní bílkovinou kloubní chrupavky, kdy zabezpečuje její pevnost, pružnost a odolnost. Kolagen obsažený v přípravku ALAVIS 5 je hydrolyzovaný, což znamená, že je enzymaticky štěpen na menší částice, které se v zažívacím traktu lépe vstřebávají a jsou tudíž mnohem lépe využitelné pro stavbu a obnovu poškozené chrupavky.

 

ALAVIS™ 5 doporučujeme podávat:

  • psům a kočkám s kloubními obtížemi (zejména starší zvířata, či při poúrazových stavech),
  • sportovním a pracovním psům všech věkových kategorií např.: služební psi, dostihoví psi, saňoví psi, psi trénující agillity, pulling, dog-trekking, fly-ball, tanec se psem, atd.,
  • štěňatům velkých a obřích plemen během vývoje.

 

Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky.

 

Upozornění: Přípravek je možné podávat s krmivy obsahujícími chondroprotektivní látky. Pozitivní účinek se tak zvýší. Přípravek neobsahuje cukr.

Velikost balení: 90 tablet

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu