Flatazor - CROCKTAIL - Adult large breed - SUPER PREMIUM - 2 kg -

Flatazor CROCKTAIL  Adult large breed je SUPER PREMIOVÉ  vyvážené krmivo pro dospělé kočky velkých plemen.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 1353
329 Kč –9 % 299 Kč
Kategorie: Sopral - Flatazor
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…
Flatazor Nutrition Crocktail large breed 2Kg def
Výprodej
329 Kč –9 %

Podrobný popis:

CROCKTAIL ADULT LARGE BREED –  Kompletní krmivo pro dospělé kočky velkých plemen

 

PROBIOTIC ACTIVE BENEFIT

Správná rovnováha střevní mikroflóry je klíčovým faktorem při trávení psů a koček. Probiotika jsou prospěšné a nestálé živé mikroorganismy. Exkluzivní patentovaná technologie používaná k začlenění probiotik Enterococcus faecium do krmiva Prestige a Crocktail, zajišťuje, že jsou probiotika přítomna, zůstávají v průběhu času účinná a uvolňují se do střeva pro optimální aktivitu. Takže při každém jídle dostanou psi a kočky množství Enterococcus faecium potřebné pro jejich zažívací zdraví.

COLD VITAMINS PROCESS

Vitamíny (a taurin pro kočky) jsou základní živiny, které hrají klíčovou roli ve funkci těla psů a koček (podpora kostí a kloubů, zrak, ochrana buněk, zdraví kůže a další). Jsou citlivé na extrémní podmínky a vystavení vysokým teplotám může oslabit a snížit jejich výživovou sílu.

Díky jedinečnému a inovativnímu procesu míchání za studena jsou vitamíny chráněny před faktory, které mohou zasahovat do konzervace. Jejich výživné vlastnosti jsou zachovány, obohacují krmivo Prestige a Crocktail optimální účinností v průběhu času.

MARINE ACTIVE BENEFIT

Tyto biologicky aktivní mořské přísady, bohaté na esenciální mastné kyseliny Omega 3, aminokyseliny a biopeptidy, které se nacházejí výhradně v krmivu Pro-Nutrition, hrají zásadní roli v rovnováze a dobrém stavu vašeho domácího mazlíčka.

 

Přírodní antioxidanty : Jablečná vláknina je bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty, které mohou přispívat k ochraně organismu na buněčné bázi. Nízkokalorické: vysoký obsah  vlákniny zvyšuje objem přijímané potravy a tím se snižuje obsah přijímaných kalorií.  Trávící systém pod kontrolou: příjem frukto-oligosacharidů a správně vyvážené množství rozpustné a nerozpustné vlákniny napomáhá regulovat činnost trávícího systému.

 

Složení: Sušené živočišné bílkoviny (25% min.) (kuře, kachna, krůta, vepřové). Kukuřice. Pšenice. Živočišný tuk. Hrášek. Kukuřičný lepek. Jablečná vláknina. Hydrolyzáty živočišných bílkovin. Kachní tuk. Lněné semeno. Bobová vláknina. Dužina řepy. Pivovarské kvasnice. Rybí autolyzáty (0,5%). Výtažky z rostlin. Mořská sůl. Sladová pšenice. Frukto-oligosacharidy. Hydrolyzovaná chrupavka. Juka. Chondroitin sulfát. Glukosamin sulfát. Výtažky z rozmarýnu.

Jakostní znaky: Hrubý protein 31%. Hrubé tuky a oleje 16%. Surová vlákna 3,5%. Anorganická hmota 7%. Vápník 1,2%. Fosfor 0,85%. Sodík 0,44%. Draslík 0,41%. Hořčík 0,1%. Kyselina linolová 31,8 g / kg. Kyselina alfa-linolenová 7,4 g / kg. EPA + DHA 0,06 g / kg. Lysin 19,9 g / kg. Metionin 5,7 g / kg. L-karnitin 50 mg / kg. Taurin 1320 mg / kg. Měď 17 mg / kg. Zinek 115 mg / kg (z toho chelát zinku 24 mg / kg). Mangan 73 mg / kg. Jod 1,4 mg / kg. Selén 0,5 mg / kg (z toho organický selén 0,06 mg / kg). Vitamin A 13200 UI. Vitamin D3 1200 IU. Vitamin E 120 UI. Vitamin B1 72 mg / kg. Vitamin B2 3,4 mg / kg. Kyselina pantothenová 10,5 mg / kg. Vitamin B6 4 mg / kg. Vitamin B12 0,018 mg / kg. Vitamin PP 39 mg / kg. Biotin 1,2 mg / kg. Kyselina listová 2,3 mg / kg. Cholinchlorid 4200 mg / kg. Metabolizovatelná energie 3918 kcal / kg. Enterococcus faecium 1x109 UFC / kg.

Informace: Spotřebujte nejlépe do data uvedeného mezi registračním číslem a číslem výrobní šarže na zadní straně obalu. 

Instrukce: Podávejte krmivo CROCKTAIL adult 8+ sterilized  při přechodu z jiného krmiva postupně, přímo z pytle nebo zvlhčené. Řiďte se tabulkou krmných dávek uvedenou na obalu. Zajistěte své kočce dostatečný přísun vody.

Skladování: pro uchování kvality krmiva CROCKTAIL, uchovávejte krmivo na temném místě, v chladu a suchu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz