Whiskas kapsa - Klasický výběr ve šťávě - 12x85g

Balení 12 kusů kapsiček pro kočky, 4 druhy (po 3 kusech) - jehněčí, telecí, hovězí a zvěřina. Kompletní krmivo obsahuje výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu.

Skladem
Značka: Whiskas
189 Kč
Kategorie: Kapsičky
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1.1 kg
whiskas adult klasicky vyber 12ks ve stave
Novinka

Podrobný popis:

Whiskas krmivo v kapsičkách neprochází tak dlouhým sterilizačním procesem jako krmivo v konzervách, proto je chuťově bohatší, šťavnatější a lákavě voňavé. Je vyrobeno bez umělých konzervačních látek a barviv a poskytuje vaší kočce kompletní dávku potravy, neboť obsahuje všechny důležité živiny pro její zdravý život.

Díky kapsičkám může být jídelníček vaší kočky bohatší a rozmanitější, protože si každý den může pochutnat na něčem jiném.

Obsah balení
3 x s kuřecím masem a zeleným hráškem
3 x s hovězím masem
3 x s krůtím masem
3 x s jehněčím masem a mrkví

Krmný návod: Viz obal. Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo. U koček s nadváhou snižte denní množství krmiva. Podávejte při pokojové teplotě, k dispozici by měla být čerstvá pitná voda.

Složení:
S kuřecím masem a zeleným hráškem: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% kuřecího masa), zelenina (včetně 4% zeleného hrášku), obiloviny, minerální látky, různé cukry.
S hovězím masem: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% hovězího masa), obiloviny, minerální látky, různé cukry.
S krůtím masem: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% krůtího masa), obiloviny, minerální látky, různé cukry.
S jehněčím masem a mrkví: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% jehněčího masa), zelenina (včetně 4% mrkve), obiloviny, minerální látky, různé cukry.

Celková hmotnost: 1200 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu